باران خورشید
مرداب به رود گفت:چه کردی که زلالی....؟ جواب داد گذشتم 
یه روز سوار یه تاکسی پیکان شدم از این اسپورت خفنا،ماشینو تا آسفالت خیابون خوابونده بود. جلو آیینه یه اسکلت و سر دنده ای جمجمه و خلاصه خیلی مرتب،اون عقبم زده بود "ماااااااادر دوست دارم،راننده چه شلکی بود؟؟ الان میگم:
موها فر ریز،سیبیل بناگوش در رفته،چشا برق زده،سینه کفتری دکمه باز،پشم سینه بیرون،نوار جوات یساری رو ضبت،دست چپ تا زیر بغل از پنجره بیرون،همچینم که دنده میداد بالا دستش میخورد به اسکلت و آیینه،یکیم میزد تو سر اون عروسک سگیا که کلشون دیلینگ دیلینگ بالا و پایین میشه،خلاصه منم نشستم بغل دستشو ... جلو تر 2تا دختر سوار کردو جلوترش یه افغانی سوار کرد،چند دقیقه ای گذشت... یه دفعه یکی از دخترا جیغ بلندی کشید و با خشونت هرچه تمام به افغانیه گفت:کصصااافت آشغال دستتو در بیار... اینو که گفت راننده قصه ی ما وسط خیابون همچین زد رو ترمز که اگه پیکان ایربگ
داشت از بیخوبن کنده میشدو میرفت تو حلق من!! مث برق پرید پایینو نفهمیدیم از کجا این افغانیه نگون بخت و کشید بیرون!!از در؟از شوشه؟از صندوق عقب؟!خلاصه درش آوورد و گرفتش به باد کتک،حالا نزن و کی بزن..مردم همیشه در صحنه ام وقتی جویای ماجرا شدن راننده گفت بی ناموس بی ناموسی کرده و اونا هم هر کدوم یه مشت و لگد افغانیه بخت برگشته رو مهمون کردن تا بالاخره یه جسم نیمه جون و خونینو مالین و بقیه مردم از زیر دست و پای اینا کشیدن بیرون....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نتیجه اخلاقی
.
.
.
.
نتیجه اخلاقی؟!
نه بابا،هنوز مونده...
راننده با قیرط و با طعثب و ناموس پرست ما بعد از یه بزن بزن حسابی با صدای فیلم هندیا یه دستی به لباساش کشید و موهاشم مرتب کردو دوباره نشست پشت فرمون عینهو خوده خدابیامرز فرمون..و دوباره شروع به ادامه مسیر کرد،دخترا هم هروکر کنان مشغول حرف زدن با هم بودن که آق رارنده صداشو صاف و صوف کردو با یه تبسم مغرورانه ویه لحن ملیحی پرسید: ببشخین خانوما،حالامیشه ­ بگین این فلان فلان شده چیکار کرده بود؟؟؟ یکی از دخترا همونطور که داشت میخندید گفت:آره،کصافت از وقتی سوار شد همش دستش تو دماغش بود.....!! آغا باز دوباره چشمتون روز بد نبیه همچین گذاشت رو ترمز که من مث پخشه چسبیدم به شیشه جلو و ایینه با اسکلتش رفت تو حلق وگوش وبینیم!!دوباره جنون گیر شدو با انواع و اقسام فحشای خیلی خیلی بی تربیتی از ماشین پیادشون کردو منم با یه کله بادکرده و آیینه تو گوش از خنده ولو شده بودم کف خیابون.تا اینکه بعد از چند دقیقه با سلام و صلوات وباچندنفر دیگه نشوندیمش تو ماشین و ادامه مسیرو باش رفتم.اولش انقدر خندیدم که نزدیک بود ترمز سومو به افتخار خودم بزنه و با همون شرایط مسافرای قبلی منو پیاده کنه... اما خوشبختانه به زور جلو خودمو گرفتمو به خیر گذشت،تا مقصدم به خودشو افغانیه و دخترا و شغل شریف شوفری و اتحادیه تاکسی رانی و ....ونهاد ریاست... و خلاصه زمین و زمان فوش میداد،بد اعصاب خسته ای داشت بنده خدا!!!!!

[ دوشنبه 28 اسفند 1391 ] [ 13:28 ] [ Sport Engineer ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من . . . من خودم بودم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد. من به دنبال نگاهی بودم که مرا از پس آن سادگیم میفهمید و خدا میداند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا بود . . . . . .
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 43676


Maroon 5