باران خورشید
مرداب به رود گفت:چه کردی که زلالی....؟ جواب داد گذشتم 
"احتمال تغییرات در کادر فنی تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران" این یکی از تیترهای بخش ورزشی روزنامه همشهری امروز بود. بعد از نتایجی که تیم ملی غلارغم تلاش فراوانش در بازی های جام جهانی بدست آورد، واقعا دلم میخواست به قول جناب خان برم بِرا کواچ و ببافُمش همش با خودم میگفتم چرا فدراسیون هیچ کاری نمیکنه؟؟؟  اما وقتی این تیتر رو دیدم واقعا امیدوار شدم و یه کمی از نگرانیم واسه تیم والیبال کم شد. میدونید .... اصلا دلم نمیخواد بلایی که به سر فوتبالمون اومده به سر والیبال هم بیاد. به نظر من برو بچه های تیم والیبال واقعا با غیرت و پاک و خونواده دوست هستند و حقشون بیشتر از اینهاست، خیلی زحمت میکشن واقعا پولی که میگیرن حلالشون باشه امیدوارم وضعیت تیم چه از نظر فنی و چه از نظر روحی هرچه سریعتر بهتر بشه .... به شخصه خیلی دلم میخواد یه سرمربی بزرگ و نامدار و با تجربه فراوان روی نیمکت تیم ملیمون باشه و امیدوارم مسئولین فدراسیون یادشون نره که یه بازیکن فوق العاده حتما یه مربی فوق العاده نیست... مربی گری و معلمی ذاتیه، .یه استعداده که هر کسی نداره.... امیدمون به فدراسیونه .... ایشالا که نا امیدمون نمیکنه .....
در ضمن باید یه تبریک ویژه به سید محمد موسوی عزیزگفت که با تمام این شرایط و وضعیت بد روحی تیم باز هم عنوان بهترین مدافع روی تور این رقابت ها رو کسب کرد.
... سید موچکریم ...

[ شنبه 4 مهر 1394 ] [ 17:28 ] [ Judy Abbott ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من . . . من خودم بودم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد. من به دنبال نگاهی بودم که مرا از پس آن سادگیم میفهمید و خدا میداند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا بود . . . . . .
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 43792


Maroon 5